Catalogul Electronic - lista scolilor in care se va folosi

de portalInvatamant.ro la 28 Oct. 2021 Exclusiv
0 comentarii
Fii primul care comenteaza
Copierea de continut din prezentul site este supusa regulilor precizate in Termeni si conditii! Click aici.
Prin utilizarea siteului sunteti de acord, in mod implicit cu Termenii si conditiile! Orice abatere de la acestea constituie incalcarea dreptului nostru de autor si va angajeaza raspunderea!
X

Catalogul Electronic - lista scolilor in care se va folosi28Oct.2021

Ministerul Educatiei a anuntat lista scolilor (vezi in articol lista integrala) in care se va folosi Catalogul Electronic. Scolile din lista de mai jos "sunt exceptate de la utilizarea catalogului in format fizic" pentru anul scolar 2021-2022.

In total sunt 248 de unitati-pilot de invatamant care vor implementa, in anul scolar 2021 - 2022, catalogul electronic, in conformitate cu prevederile Ordinului de ministru nr. 5.157/31.08.2021.
 
Aceste unitati de invatamant sunt exceptate de la utilizarea catalogului in format fizic si vor face obiectul unui proces de monitorizare derulat de Directia Generala Romania Educata din Ministerul Educatiei. 
 
Catalogul electronic va fi accesibil parintilor online, astfel ca acestia vor fi la curent in permanenta cu situatia scolara a copiiilor.
 
Performantele scolare ale elevilor, incluzand absentele si notele vor fi incarcate pe o platforma online, la care vor acces nu doar profesorii, care vor completa datele, ci si parintii.
 
Dupa o perioada prealabila de testare a sistemului si instruire a profesorilor, Catalogul Electronic va functiona din anul scolar 2021-2022.
 
Cadrele didactice primesc o parola pentru a intra in sistemul electronic si pot face modificari doar la materiile la care predau. Acestea nu vor avea acces la rezultatele copiiilor la celelalte discipline, masura care ii poate avantaja pe unii elevi, care se plang de subiectivism la notare.
 
Lista scoli - catalog electronic
 
Nr. Crt. Judet Unitatea de invatamant
 
1 1,1 Alba Scoala Gimnaziala „Avram Iancu” Alba Iulia
2 1,2 Alba Scoala Gimnaziala „Mihai Eminescu” Ighiu
3 1,3 Alba Colegiul National „Horea Closca si Crisan” Alba Iulia
4 1,4 Alba Colegiul Economic „Dionisie Pop Martian" Alba Iulia
5 2,1 Arad Scoala Gimnaziala „Gheorghe Popovici” Apateu
6 2,2 Arad Colegiul National „Preparandia-Dimitrie Tichindeal” Arad
7 2,3 Arad Liceul Teoretic „Jozef Gregor Tajovsky” Nadlac
8 3,1 Arges Scoala Gimnaziala „Negru Voda” Pitesti
9 3,2 Arges Scoala Gimnaziala „Liviu Rebreanu” Mioveni
10 3,3 Arges Colegiul National „Ion C. Bratianu” Pitesti
11 4,1 Bacau Scoala Gimnaziala Nr. 1 Livezi
12 4,2 Bacau Scoala Gimnaziala Nr. 2 Targu Ocna
13 4,3 Bacau Scoala Gimnaziala Plopana
14 4,4 Bacau Colegiul National „Dimitrie Cantemir" Onesti
15 4,5 Bacau Colegiul National „Ferdinand I" Bacau
16 5,1 Bihor Scoala Gimnaziala Nr. 1 Cefa
17 5,2 Bihor Liceul Teoretic „Jozef Kozacek" Budoi
18 5,3 Bihor Colegiul National „Samuil Vulcan” Beius
19 6 Bistrita-Nasaud Colegiul Tehnic Infoel Bistrita
20 7 Botosani Scoala Gimnaziala Nr. 1 Adaseni
21 8,1 Brasov Scoala Gimnaziala Halchiu
22 8,2 Brasov Scoala Gimnaziala Sanpetru
23 8,3 Brasov Scoala Gimnaziala Nr. 6 „Iacob Muresianu" Brasov
24 8,4 Brasov Scoala Gimnaziala Nr. 15 Brasov
25 8,5 Brasov Colegiul National „Unirea” Brasov
26 8,6 Brasov Colegiul National „Johannes Honterus” Brasov
27 8,7 Brasov Colegiul „Nicolae Titulescu” Brasov
28 8,8 Brasov Colegiul Tehnic „Remus Radulet” Brasov
29 8,9 Brasov Liceul „Andrei Muresanu” Brasov
30 8,10 Brasov Liceul Vocational de Arte Plastice „Hans Mattis Teutsch” Brasov
31 8,11 Brasov Colegiul National „Radu Negru” Fagaras
32 9,1 Braila Scoala Gimnaziala Romanu
33 9,2 Braila Liceul Teoretic „Constantin Angelescu” Ianca
34 10,11 Bucuresti - Sector 1 Scoala Gimnaziala „Uruguay”
35 10,12 Bucuresti - Sector 1 Scoala Gimnaziala Nr. 7
36 10,13 Bucuresti - Sector 1 Scoala Gimnaziala Avenor
37 10,14 Bucuresti - Sector 1 Colegiul Tehnologic „Viaceslav Harnaj”
38 10,15 Bucuresti - Sector 1 Liceul Teoretic „Nicolae Iorga”
39 10,16 Bucuresti - Sector 1 Liceul Teoretic „Hristo Botev”
40 10,17 Bucuresti - Sector 1 Liceul Teoretic „Jean Monnet”
41 10,21 Bucuresti - Sector 2 Scoala Gimnaziala „Maria Rosetti”
42 10,22 Bucuresti - Sector 2 Scoala Gimnaziala „Ferdinand”
43 10,23 Bucuresti - Sector 2 Scoala Gimnaziala „Grigorie Ghica Voievod”
44 10,24 Bucuresti - Sector 2 Scoala Gimnaziala „Tudor Arghezi”
45 10,25 Bucuresti - Sector 2 Scoala Gimnaziala Nr. 56
46 10,26 Bucuresti - Sector 2 Liceul Tehnologic „Nikola Tesla”
47 10,27 Bucuresti - Sector 2 Liceul Teoretic New Generation
48 10,31 Bucuresti - Sector 3 Scoala Primara „Ana Lugojana”
49 10,32 Bucuresti - Sector 3 Scoala Superioara Comerciala „Nicolae Kretzulescu”
50 10,41 Bucuresti - Sector 4 Scoala Gimnaziala Nr. 79
51 10,42 Bucuresti - Sector 4 Scoala Gimnaziala Nr. 165
52 10,43 Bucuresti - Sector 4 Liceul Teologic Penticostal „Emanuel”
53 10,44 Bucuresti - Sector 4 Liceul Teologic Adventist „Stefan Demetrescu”
54 10,61 Bucuresti - Sector 6 Colegiul Economic „Costin C. Kiritescu”
55 10,62 Bucuresti - Sector 6 Colegiul National „Grigore Moisil”
56 10,63 Bucuresti - Sector 6 Liceul Romano - Finlandez
57 11,1 Buzau Scoala Gimnaziala Amaru
Lista unitatilor de invatamant-pilot care vor implementa catalogul electronic (an scolar 2021 - 2022)
58 11,2 Buzau Scoala Gimnaziala „Nicolae Titulescu" Buzau
59 11,3 Buzau Scoala Gimnaziala „P.H. Zangopol" Buzau
60 11,4 Buzau Scoala Gimnaziala Merei
61 11,5 Buzau Scoala Gimnaziala Smeeni
62 11,6 Buzau Colegiul National „Alexandru Vlahuta” Ramnicu Sarat
63 12,1 Caras-Severin Scoala Gimnaziala Nr. 3 Otelu Rosu
64 12,2 Caras-Severin Liceul Teoretic „General Dragalina” Oravita
65 12,3 Caras-Severin Liceul Banatean Otelu Rosu
66 13 Calarasi Scoala Gimnaziala Nr. 1 Curcani
67 14,1 Cluj Scoala Gimnaziala „Ion Agarbiceanu" Cluj-Napoca
68 14,2 Cluj Scoala Gimnaziala „Gheorghe Sincai" Floresti
69 14,3 Cluj Scoala Gimnaziala Iclod
70 14,4 Cluj Scoala Gimnaziala Taga
71 14,5 Cluj Scoala Gimnaziala „Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca
72 14,6 Cluj Scoala Gimnaziala Chinteni
73 14,7 Cluj Scoala Gimnaziala „Nicolae Titulescu" Cluj-Napoca
74 14,8 Cluj Colegiul National „Andrei Muresanu" Dej
75 14,9 Cluj Colegiul National „Gheorghe Sincai" Cluj-Napoca
76 14,1 Cluj Colegiul National „George Baritiu" Cluj-Napoca
77 14,11 Cluj Colegiul Tehnic Energetic Cluj-Napoca
78 14,12 Cluj Liceul Teoretic „Mihai Eminescu" Cluj-Napoca
79 14,13 Cluj Liceul Teoretic Elf Cluj-Napoca
80 14,14 Cluj Liceul cu Program Sportiv Cluj-Napoca
81 14,15 Cluj Transylvania College Cluj-Napoca
82 14,16 Cluj Scoala Internationala Spectrum Cluj-Napoca
83 14,17 Cluj Liceul de Arte Vizuale „Romulus Ladea” Cluj-Napoca
84 14,18 Cluj Liceul Unitarian „Janos Zsigmond" Cluj-Napoca
85 14,19 Cluj Liceul Tehnologic „Alexandru Borza" Cluj-Napoca
86 14,20 Cluj Liceul Tehnologic Nr. 1 Cluj-Napoca
87 14,21 Cluj Colegiul Tehnic „Raluca Ripan" Cluj-Napoca
88 14,22 Cluj Colegiul Tehnic de Comunicatii „Augustin Maior" Cluj-Napoca
89 14,23 Cluj Colegiul Economic „Iulian Pop" Cluj-Napoca
90 14,24 Cluj Liceul Teologic Reformat
91 15,1 Constanta Scoala Gimnaziala „Mircea Eliade" - Cernavoda
92 15,2 Constanta Scoala Gimnaziala Nr. 1 Harsova
93 15,3 Constanta Scoala Gimnaziala Nr. 1 Horia
94 15,4 Constanta Liceul Teoretic International de Informatica - Constanta
95 15,5 Constanta Liceul Teoretic „Anghel Saligny" Cernavoda
96 15,6 Constanta Liceul Teoretic „Ioan Cotovu" Harsova
97 15,7 Constanta Liceul Teoretic „Traian” Constanta
98 15,8 Constanta Liceul Teoretic „Ovidius” Constanta
99 15,9 Constanta Liceul Tehnologic „I. C. Bratianu" Nicolae Balcescu
100 16,1 Covasna Liceul Tehnologic „Puskas Tivadar" Sf. Gheorghe
101 16,2 Covasna Scoala Gimnaziala „Godri Ferenc" Sf. Gheorghe
102 17,1 Dambovita Scoala Gimnaziala „Grigore Radulescu” Bezdead
103 17,2 Dambovita Scoala Gimnaziala „Coresi” Targoviste
104 17,3 Dambovita Scoala Gimnaziala „Mihai Viteazul” Pucioasa
105 17,5 Dambovita Colegiul National Pedagogic „Constantin Cantacuzino” Targoviste
106 17,6 Dambovita Liceul Teoretic „Petru Cercel” Targoviste
107 17,7 Dambovita Colegiul National „Constantin Carabella” Targoviste
108 17,8 Dambovita Liceul „Voievodul Mircea” Targoviste
109 18,1 Dolj Scoala Gimnaziala „Mihai Viteazul” Craiova
110 18,2 Dolj Scoala Gimnaziala „Traian” Craiova
111 18,3 Dolj Colegiul National „Elena Cuza” Craiova
112 19,1 Galati Scoala Gimnaziala „Miron Costin" Galati
113 19,2 Galati Scoala Gimnaziala Nr. 7 Galati
114 19,3 Galati Scoala Gimnaziala Nr. 17 Galati
115 19,4 Galati Scoala Gimnaziala „Grigore Moisil" Galati
116 19,5 Galati Colegiul National „Vasile Alecsandri" Galati
117 19,6 Galati Colegiul National „Mihail Kogalniceanu" Galati
118 20 Giurgiu Scoala Gimnaziala Nr. 1 Marsa
119 21,1 Gorj Scoala Gimnaziala Nr. 1 Albeni
120 21,2 Gorj Colegiul National „Tudor Vladimirescu” Targu-Jiu
121 21,3 Gorj Liceul de Arte „Constantin Brailoiu” Targu-Jiu
122 22,1 Harghita Scoala Gimnaziala „Teodor Chindea” Voslabeni
123 22,2 Harghita Liceul Teoretic „O.C. Taslauanu” Toplita
124 23 Hunedoara Scoala Gimnaziala „Mircea Santimbreanu” Brad
125 24,1 Ialomita Scoala Gimnaziala „Profesor Ioan Man” Ion Roata
126 24,2 Ialomita Scoala Gimnaziala „Spiru Haret” Tandarei
127 24,3 Ialomita Scoala Gimnaziala Platonesti
128 24,4 Ialomita Scoala Gimnaziala Facaeni
129 24,5 Ialomita Liceul Tehnologic de Industrie Alimentara Fetesti
130 24,6 Ialomita Liceul Tehnologic Fierbinti Targ
131 24,7 Ialomita Liceul Pedagogic „Matei Basarab” Slobozia
132 24,8 Ialomita Liceul Tehnologic „Al. Ioan Cuza” Slobozia
133 25,1 Iasi Scoala Gimnaziala „Titu Maiorescu” Iasi
134 25,2 Iasi Scoala Gimnaziala Sticlaria
135 25,3 Iasi Scoala Gimnaziala Chicerea
136 25,4 Iasi Scoala Gimnaziala „Profesor Mihai Dumitriu” Valea Lupului
137 25,5 Iasi Scoala Gimnaziala „Ion Ghica” Iasi
138 25,6 Iasi Scoala Gimnaziala „Dimitrie A. Sturdza” Iasi
139 25,7 Iasi Scoala Gimnaziala Butea
140 25,8 Iasi Scoala Primara „Hansel und Gretel” Iasi
141 25,9 Iasi Scoala Gimnaziala „Paradis” Iasi
142 25,10 Iasi Colegiul Economic Administrativ Iasi
143 25,11 Iasi Colegiul National „Emil Racovita” Iasi
144 25,12 Iasi Colegiul National „Mihai Eminescu” Iasi
145 25,13 Iasi Colegiul National Iasi
146 25,14 Iasi Liceul Tehnologic Economic „Virgil Madgearu” Iasi
147 25,15 Iasi Liceul Teoretic „Vasile Alecsandri” Iasi
148 25,16 Iasi Liceul Teoretic de Informatica „Grigore Moisil” Iasi
149 25,17 Iasi Liceul Teoretic „Lascar Rosetti” Raducaneni
150 25,18 Iasi Colegiul „Richard Wurmbrand” Iasi
151 25,19 Iasi Liceul Teoretic „Varlaam Mitropolitul” Iasi
152 26,1 Ilfov Scoala Gimnaziala Nr. 1 Tunari
153 26,2 Ilfov Scoala Gimnaziala Nr. 1 Dascalu
154 26,3 Ilfov Scoala Gimnaziala Nr. 1 Stefanestii de Jos
155 26,4 Ilfov Scoala Gimnaziala Nr. 1 Ganeasa
156 26,5 Ilfov Liceul Teoretic „Traian Lalescu" Branesti
157 26,6 Ilfov Liceul cu Program Sportiv „Helmut Duckadam" Clinceni
158 26,7 Ilfov Centrul Scolar pentru Educatie Incluziva Peris
159 27 Maramures Scoala Gimnaziala „Gheorghe Lupan" Grosi
160 28,1 Mures Scoala Gimnaziala Batos
161 28,2 Mures Scoala Gimnaziala „Bernady Gyorgy" Targu Mures
162 28,3 Mures Scoala Gimnaziala „Iuliu Grama" Chiheru de Jos
163 28,4 Mures Colegiul National „Mircea Eliade" Sighisoara
164 28,5 Mures Liceul Tehnologic „Gheorge Sincai" Targu Mures
165 29,1 Neamt Colegiul National de Informatica Piatra Neamt
166 29,2 Neamt Colegiul National „Calistrat Hogas" Piatra Neamt
167 30 Olt Liceul Teoretic „Petre Pandrea" Bals
168 31 Prahova Colegiul „Ion Kalinderu” Busteni
169 32,1 Satu Mare Scoala Gimnaziala „Dr. Joseph Szolomayer” Camin
170 32,2 Satu Mare Liceul Romano-Catolic „Josephus Calasantius” Carei
171 32,3 Satu Mare Colegiul National „Ioan Slavici” Satu Mare
172 32,4 Satu Mare Colegiul National „Mihai Eminescu” Satu Mare
173 32,5 Satu Mare Colegiul National „Doamna Stanca” Satu Mare
174 33,1 Sibiu Scoala Gimnaziala „Aurel Decei" Gura Raului
175 33,2 Sibiu Scoala Gimnaziala „Aviator Ioan Sava" Altina
176 33,3 Sibiu Scoala Gimnaziala „Badea Cirtan" Cartisoara
177 33,4 Sibiu Scoala Gimnaziala „Bathory Istvan" Medias
178 33,5 Sibiu Scoala Gimnaziala „Ciresarii" Medias
179 33,6 Sibiu Scoala Gimnaziala „Corneliu Pacurariu" Micasasa
180 33,7 Sibiu Scoala Gimnaziala „George Popa" Medias
181 33,8 Sibiu Scoala Gimnaziala „Ioan Ban-Dascalu" Poiana Sibiului
182 33,9 Sibiu Scoala Gimnaziala „Ioan Moraru" Darlos
183 33,10 Sibiu Scoala Gimnaziala „Mihai Eminescu" Medias
184 33,11 Sibiu Scoala Gimnaziala „Mihai Viteazu" Selimbar
185 33,12 Sibiu Scoala Gimnaziala „Radu Selejan" Sibiu
186 33,13 Sibiu Scoala Gimnaziala „Sava Popovici Barcianu” Rasinari
187 33,14 Sibiu Scoala Gimnaziala „Viorel Cucu Paltin" Arpasu de Jos
188 33,15 Sibiu Scoala Gimnaziala Avrig
189 33,16 Sibiu Scoala Gimnaziala Carta
190 33,17 Sibiu Scoala Gimnaziala Hoghilag
191 33,18 Sibiu Scoala Gimnaziala Jina
192 33,19 Sibiu Scoala Gimnaziala Merghindeal
193 33,20 Sibiu Scoala Gimnaziala Nr. 13 Sibiu
194 33,21 Sibiu Scoala Gimnaziala Nr. 25 Sibiu
195 33,22 Sibiu Scoala Gimnaziala Nr. 3 Cisnadie
196 33,23 Sibiu Scoala Gimnaziala Sura Mica
197 33,24 Sibiu Scoala Primara Romano-Finlandeza Sibiu
198 33,25 Sibiu Colegiul „Scoala Nationala de Gaz" Medias
199 33,26 Sibiu Colegiul National „Gheorghe Lazar" Sibiu
200 33,27 Sibiu Colegiul National „Octavian Goga" Sibiu
201 33,28 Sibiu Liceul „Timotei Cipariu" Dumbraveni
202 33,29 Sibiu Liceul Tehnologic „Independenta" Sibiu
203 33,30 Sibiu Liceul Tehnologic Iacobeni
204 33,31 Sibiu Liceul Teoretic „Constantin Noica” Sibiu
205 33,32 Sibiu Liceul Teoretic „Gheorghe Lazar" Avrig
206 33,33 Sibiu Clubul Sportiv Scolar Soimii Sibiu
207 34,1 Suceava Scoala Gimnaziala „Bogdan Voda" Radauti
208 34,2 Suceava Scoala Gimnaziala Nr. 10 Suceava
209 34,3 Suceava Scoala Gimnaziala „Bogdan Voda" Campulung Moldovenesc
210 34,4 Suceava Gradinita cu Program Prelungit „La Piticul Vesel" Suceava
211 34,5 Suceava Scoala Gimnaziala „George Voevidca" Campulung Moldovenesc
212 34,6 Suceava Scoala Gimnaziala „Miron Costin" Suceava
213 34,7 Suceava Colegiul National „Stefan cel Mare" Suceava
214 34,8 Suceava Colegiul National „Dragos Voda" Campulung Moldovenesc
215 34,9 Suceava Colegiul National „Petru Rares" Suceava
216 34,10 Suceava Colegiul Tehnic Radauti
217 34,11 Suceava Colegiul Silvic „Bucovina" Campulung Moldovenesc
218 34,12 Suceava Colegiul National „Eudoxiu Hurmuzachi" Radauti
219 34,13 Suceava Liceul Teoretic „Filadelfia" Suceava
220 35,1 Teleorman Scoala Gimnaziala Draganesti Vlasca
221 35,2 Teleorman Scoala Gimnaziala „Zaharia Stancu” Rosiorii de Vede
222 35,3 Teleorman Liceul Teoretic Piatra
223 36,1 Timis Scoala Gimnaziala Babel Timisoara
224 36,2 Timis Scoala Gimnaziala Iecea Mare
225 36,3 Timis Scoala Gimnaziala Mosnita Noua
226 36,4 Timis Liceul Teoretic „David Voniga” Giroc
227 36,5 Timis Liceul Teoretic Recas
228 36,6 Timis Liceul Tehnologic „Valeriu Braniste” Lugoj
229 37,1 Tulcea Scoala Gimnaziala „Dobre Vladescu” Turcoaia
230 37,2 Tulcea Scoala Gimnaziala „Ion Creanga” I. C. Bratianu
231 37,3 Tulcea Scoala Gimnaziala „Mihai Eminescu” Valea Teilor
232 37,4 Tulcea Scoala Gimnaziala „Nifon Balasescu” Tulcea
233 37,5 Tulcea Scoala Gimnaziala Bestepe
234 37,6 Tulcea Scoala Gimnaziala Chilia Veche
235 37,7 Tulcea Scoala Gimnaziala Dorobantu
236 37,8 Tulcea Scoala Gimnaziala Horia
237 37,9 Tulcea Scoala Gimnaziala Jijila
238 37,10 Tulcea Scoala Gimnaziala Sfantu Gheorghe
239 37,11 Tulcea Liceul Tehnologic „Anghel Saligny” Tulcea
240 37,12 Tulcea Liceul Tehnologic „Henri Coanda” Tulcea
241 37,13 Tulcea Liceul Tehnologic Macin
242 37,14 Tulcea Liceul Teoretic „Ion Creanga” Tulcea
243 37,15 Tulcea Liceul Teoretic „Jean Bart” Sulina
244 38 Valcea Scoala Gimnaziala „Ion C. Constantinescu" Roesti
245 39,1 Vrancea Scoala Gimnaziala „Alexandru Vlahuta” Focsani
246 39,2 Vrancea Colegiul National „Alexandru Ioan Cuza” Focsani
247 39,3 Vrancea Liceul Teoretic „Ioan Slavici” Panciu
248 39,4 Vrancea Liceul de Arta „Gheorghe Tattarescu” Focsani
 
Ordinul de ministru nr. 5.157 poate fi citit AICI.
 
 

Ti-a placut acest articol?
Da Like, Printeaza sau trimite prin WhatsApp si Email!

Va place acest articol ?
Dati o nota de la 1 la 5 !
Rating:
Nota: 5 din 1 voturi
Citeste mai multe articole pe aceeasi tema:

catalog electroniclista scoli catalog electronic


x

Lasa un raspuns




Evaluarea Nationala si Bacalaureat - 33 de Teste Rezolvate pentru pregatirea in clasa
Iti oferim GRATUIT Raportul Special

Evaluarea Nationala si Bacalaureat - 33 de Teste Rezolvate pentru pregatirea in clasa
 
Citeste GRATUIT toate informatiile despre invatamantul primar, gimnazial si liceal.

Adauga mai jos adresa ta de email si primesti Raportul Gratuit
Da, vreau informatii despre produsele Rentrop&Straton. Sunt de acord ca datele personale sa fie prelucrate conform Regulamentului UE 679/2016
eNews Portal INVATAMANT
Evaluarea Nationala si Bacalaureat - 33 de Teste Rezolvate pentru pregatirea in clasa
Iti oferim GRATUIT Raportul Special

Evaluarea Nationala si Bacalaureat - 33 de Teste Rezolvate pentru pregatirea in clasa
 
Citeste GRATUIT toate informatiile despre invatamantul primar, gimnazial si liceal.

Adauga mai jos adresa ta de email si primesti Raportul Gratuit



26 de Teste rezolvate pentru Evaluarea Nationala si Bacalaureat - Matematica si Romana
Va oferim GRATUIT Raportul Special
26 de Teste rezolvate pentru Evaluarea Nationala si Bacalaureat - Matematica si Romana


Primiti zilnic pe e-mail, ultimele stiri si subiecte din invatamant.

Aboneaza-te la Newsletterul GRATUIT si fii informat!
Da, doresc să descarc GRATUIT cadoul si să primesc informaţii despre produsele, serviciile, evenimentele etc. oferite de Rentrop & Straton
Termeni si conditii de utilizare a site-ului Nota de informare
Evaluarea Nationala si Bacalaureat - 33 de Teste Rezolvate pentru pregatirea in clasa
Iti oferim GRATUIT Raportul Special

Evaluarea Nationala si Bacalaureat - 33 de Teste Rezolvate pentru pregatirea in clasa

 
Citeste GRATUIT toate informatiile despre invatamantul primar, gimnazial si liceal.

Adauga mai jos adresa ta de email si primesti Raportul Gratuit
Da, vreau informatii despre produsele Rentrop&Straton. Sunt de acord ca datele personale sa fie prelucrate conform Regulamentul UE 679/2016
Atentie: veti primi in fiecare zi un newsletter gratuit cu ultimele noutati din invatamantul gimnazial si liceal!
x