
Elevii pot beneficia si in anul scolar 2014-2015 de finantare prin programul "Euro 200", cu scopul de a-si cumpara un calculator.
6
Se poate sa depui dosar de 2 ori de membri diferiti din familie??
Daca un frate de ap meu a depus dosar pentru a primi bani sa laptop. .a nu ar fii o probpema daca un alt membru al familiei ar depune dosar pentru a fi ajutat finaciar nu?? isi ia un
Cand as putea depune cerere pt calculator pe anul 2016
150brut?hmm,pai trebuie sa nu ai nici dupa ce bea apa
se poate lua si leptop cu aceste cupoane
Calculatorul se poate cumpara din centre cum ar fi: Altex,Flanco si Mediagalaxy
am depus si eu actele si astept rezultatele. sper sa primeasca si fiul meu finantare pentru calculator! va multumesc pentru informatii!
Copiii mei au primit anul trecut bani pentru calculator! Este adevarat! Si au avut intradevar nevoie de documentele mai sus amintite.
Pentru a beneficia de finantare pentru calculator, solicitantii vor depune la inceputul anului scolar 2014-2015 un dosar la secretariatul unitatii de invatamant la care invata, care va contine urmatoarele documente:
De unde știți? SURSA LEGALÃ ! De ce vã amestecați dacã nu sunteți pe problemã!????